Yhteystiedot

Haluaisitko tietää lisää chat-palvelustamme? Soita, laita sähköpostia tai chattaa - vastaamme kysymyksiin mielellämme!

sentiment_satisfied

Teuvo Karppinen

CEO | +358405528702 | teuvo.karppinen@smilee.io

Jyrki Hietaniemi

Sales | +358440101235 | jyrki.hietaniemi@smilee.io | LinkedIn: Jyrki Hietaniemi

Kaisa Hyvärinen

Marketing & Sales | +358503304696 | kaisa.hyvarinen@smilee.io

Henna Lahtinen

Sales | +358405080314 | henna.lahtinen@smilee.io | LinkedIn: Henna Lahtinen

Ilari Itämies

Sales | +358443636580 | ilari.itamies@smilee.io | LinkedIn: Ilari Itämies

Jenni Raaska

Online Team | +358456076667 | jenni.raaska@smilee.io | LinkedIn: Jenni Raaska

Timo Vittaniemi

Customer Success | +358405825244 | timo.vittaniemi@smilee.io

Jesse Lumme

Web Developer | +358407761828 | jesse.lumme@smilee.io

Verkkolaskuosoite (ensisijainen laskutusosoite)

Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus): 003726217849 Operaattori: Maventa Operaattoritunnus: 003721291126 Huom! Operaattoritunnus, jos lähettäjä käyttää pankkia operaattorina: DABAFIH H