Vi som jobbar här

Vill du veta mer om våra chatt-tjänster? Ring, mejla eller chatta med oss – vi svarar gärna på frågorna!
Chatta med oss
Philip Romberg Smilee

Philip Romberg

Sales - Sweden

Philip Romberg
Sales - Sweden | +46 70 354 0007 | philip@smilee.io
Jyrki Hietaniemi

Jyrki Hietaniemi

Sales

Jyrki Hietaniemi
Sales | +358440101235 | jyrki.hietaniemi@smilee.io |
Teuvo Karppinen

Teuvo Karppinen

CEO

Teuvo Karppinen
CEO | +358405528702 | teuvo.karppinen@smilee.io
Timo Vittaniemi

Timo Vittaniemi

Customer Support

Timo Vittaniemi
Customer Success | +358405825244 | timo.vittaniemi@smilee.io
Henna Lahtinen

Henna Lahtinen

Sales

Henna Lahtinen
Sales | +358405080314 | henna.lahtinen@smilee.io

Jussi Ronkainen

Customer Success Manager

Jussi Ronkainen
Customer Success Manager | +358405106924 | jussi.ronkainen@smilee.io

Smilee